18. decembra 2018

Partneri


ecoZÁKLADY, s.r.o.
Spoločnosť, ktorá sa od roku 2009 špecializuje na realizáciu odizolovaných základových dosiek na sklopenovom granuláte (penovom skle). Pôsobia na celom Slovensku a v Čechách a zastrešujú všetky služby súvisiace so zakladaním stavieb ako projekt a statiku, geologické merania, zemné práce, inžinierske siete. V ich ponuke nájdete aj železobetónové konštrukcie, pohľadové betóny a iné.
Bližšie informácie nájdete na ich webovej adrese: www.ecozaklady.sk

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdravý dom, s.r.o.
Určite chcete, aby Váš dom bol premyslený do detailu. Hľadáte informácie, ako takýto dom získať…Architekti a projektanti rodinných domov z ateliéru Zdravý dom vám radi pomôžu cez vzájomnú diskusiu získať ideálne bývanie... 

             
             

Makrowin, s.r.o.
Makrowin od roku 1997 ponúka kvalitné drevené okná, ktoré dnes slúžia vo všetkých kútoch Slovenska. Spoločnosť už od začiatku svojho pôsobenia kládla dôraz na inováciu, vývoj a kvalitu výrobkov. Kvalite výrobkov podriaďujeme všetky vykonávané činnosti a spokojnosť zákazníka je prvoradým kritériom pre hodnotenie výslednej kvality.

             

Tremco illbruck s.r.o. - organizačná zložka
Firma je výrobcom sofistikovaných materiálov pre utesňovanie lepenie v oblasti stavebníctva a výroby. Pod značkou illbruck nájdete všetko, čo sa týka utesňovania a lepenia na okná, fasády, interiéry a exteriéry.

             


HASSLACHER NORICA TIMBER
Náš dlhoročný partner v oblasti dreva - rezivo, hobľované profilové a lepené drevo, veľkoplošný materiál. Pre svoje produkty garantuje najvyššie kvalitatívne štandardy. Od nákupu suroviny až po expedíciu produktov má Hasslacher všetko pevne v rukách. Prvotriedna surovina a  dokonalá úroveň kvality výrobného procesu zaručujú dokonalý výsledok.

             

 bloomeco
... pre radosť z bývania. Vydajte sa s nami na cestu k energetickej nezávislosti. Všetko budete pokojne riadiť z vášho smartfónu. Systém vetrania, kúrenia a ovládania žalúzií ako komplexný balíček od jedného dodávateľa.

             

Zväz spracovateľov dreva Slovenskej republiky

(ZSD SR) je dobrovoľnou organizáciou zamestnávateľov na úrovni majiteľov – konateľov spoločností. Je riadnym členom Republikovej únie zamestnávateľov (RÚZ) a Zväz priemyslu Slovenska (ZPS). Cieľom Zväzu je vykonávať činnosti v prospech odborných, hospodárskych, právnych a spoločenských záujmov svojich členov, zastupovať ich vo vzťahu k odborárom a ostatným zamestnávateľským zväzom, vláde, parlamentu, zväzom v zahraničí a iným právnickým a fyzickým osobám.