23. marca 2018

Partneri

 

Fertighaus OK GmbH

Spoločnosť Fertighaus OK GmbH je partnerom pre realizáciu nízkoenergetických a pasívnych stavieb v Rakúsku. Realizácia stavieb prebieha v súlade s miestnou legislatívou t.z. na základe povolení, čím sa vyhnete riziku pokút zo strany rakúskych úradov. Vačšina stavieb realizovaných v spolupráci s Fertighaus OK GmbH je situovaných v pohraničí s Rakúskom (Berg, Wolfsthal, Kittsee, Hainburg an der Donau...).
Na otázky ohladne výstavby v Rakúsku vám radi odpovedia naše kontaktné osoby.
 Fertighaus OK
 

Inštitút pre energeticky pasívne domy

Inštitút pre energeticky pasívne domy (IEPD) je nezisková organizácia s cielom na slovenský trh, medzi projektantov a firmy prinášat princípy, nové poznatky a nástroje zvyšujúce kvalitu stavieb.
Hlavný záujem inštitútu je vytvárať aktívne a funkčné väzby medzi svojimi členmi, ktoré zvyšujú kvalitu ich práce, zlepšujú pracovné vzťahy a zabezpečujú nové kontakty.

             

 

Zväz spracovateľov dreva Slovenskej republiky

Zväz spracovateľov dreva Slovenskej republiky (ZSD SR) je dobrovoľnou organizáciou zamestnávateľov na úrovni majiteľov – konateľov spoločností. Je riadnym členom Republikovej únie zamestnávateľov (RÚZ) a Zväz priemyslu Slovenska (ZPS).
Cieľom Zväzu je vykonávať činnosti v prospech odborných, hospodárskych, právnych a spoločenských záujmov svojich členov, zastupovať ich vo vzťahu k odborárom a ostatným zamestnávateľským zväzom, vláde, parlamentu, zväzom v zahraničí a iným právnickým a fyzickým osobám. 
 

Greenstudio s.r.o.

 Greenstudio s.r.o. je mladý, dynamický a kreatívny ateliér, ktorý ponúka praktické a moderné riešenia pre Vaše bývanie. Zaoberáme sa projektovaním a realizáciou nízkoenergetických a pasívnych rodinných domov a navrhovaním funkčných a moderných interiérov. Našim cieľom je zabezpečiť vysoký komfort bývania pri maximálnej úspore nákladov a zachovaní zásad ekologickej architektúry.
 
 

Projekt NEST BOX

Myšlienka modulových domčekov s minimálnymi prevádzkovými nákladmi vznikla ako cenovo dostupné bývanie nielen pre mladú generáciu. Technické riešenie NEST BOX domu patrí do kategórie modulárnych, opakovateľných mnohoúčelových stavieb na báze najmä prírodných materiálov vyrábaných vo výrobnej hale, montovaných a kompletovaných na konkrétnom pozemku, opätovne rozobrateľných a premiestniteľných na iné miesto. Postavený objekt sa dá rozšíriť a/alebo nadstavať o ďalší zo série modulov na dĺžku, šírku, výšku do tvaru napr. “L”, “Z”, “U”, “O”...