O nás

Vítame vás na stránke spoločnosti DREVSTAV SLOVAKIA, ktorá sa zaoberá vlastnou certifikovanou výrobou a montážou energeticky úsporných drevostavieb. Na trhu s drevostavbami nepatríme k žiadnym nováčikom, práve naopak, z histórie nášho pôsobenia v tomto segmente stavebníctva sme skôr priekopníci (právna forma s.r.o. od roku 2005).

Do stavebníctva prinášame zručnosti preverené dvomi desaťročiami praxe a s tým spojené nemalé úspechy v oblasti výstavby energeticky úsporných drevostavieb. Od začiatku pôsobenia sa snažíme odlíšiť precíznosťou vypracovaných projektov, používaním osvedčených a kvalitných materiálov, odbornou prácou našich tesárov, stolárov a individuálnym prístupom k zákazníkovi.

Našu profesionalitu preverila už viacej ako „stovka“ stavieb nielen na Slovensku, ale i v zahraničí. Montované drevostavby našej spoločnosti poskytujú zdravé a príjemné bývanie, Vašim bonusom okrem rýchlej výstavby bude aj dlhá životnosť stavby.

Naším cieľom je ponúknuť zákazníkovi kvalitu, serióznosť a istotu v procese realizácie diela a zabezpečiť tak bezproblémové užívanie drevostavby k jeho spokojnosti.

Verím, že informácie na tejto stránke spolu s našimi znalosťami a skúsenosťami budú pre Vás užitočné pri rozhodovaní sa postaviť si vysnívaný dom a zároveň sa stať spokojným zákazníkom spoločnosti DREVSTAV SLOVAKIA.

Pavel Zajac

konateľ DREVSTAV SLOVAKIA spol. s r.o.